U11: Doma s kvalitním soupeřem

Zveřejněno 14.11.2017 | Petr Háša
V neděli jsme sehráli další z přípravných utkání na Angru, tentokrát proti Kladnu. Hrálo se na přání soupeře systémem 7+1.

My jsme dali příležitost širšímu kádru, aby i ostatní kluci viděli a hlavně měli srovnání s republikovou kvalitou. Kvalitnější hra 1:1, ve větší rychlosti, čtení hry, hra tělem a další a další atributy, to jsou pro kvalitní týmy již zcela samozřejmé věci a nás těší, že se toto objevuje i v našem týmu. Hráli jsme 3x25 minut. První třetinu jsme kluky promíchali a utvořili jsme dvě sedmičky a výsledkem byla prohra. Druhou třetinu jsme postavili základní osmičku a dostřídávali jsme po jednom hráči - výsledkem byla výhra. Třetí třetinu jsme prostřídávali jednotlivě a i na jiné posty - výsledkem bylo opět vítězství.