Jak neviděl, co ještě neviděl

Zveřejněno 07.04.2020 9:27:00 | www.holubnastrese.cz
Věčná škoda, že je u nás ve výčepu zavřeno a nemůžete si poslechnout, jak šedivý pán vzpomíná na svůj výlet do Srbska.

Šéf tamního klubu byl známý pod přezdívkou Bata Kan Kan. Se starým pánem, který tenkrát ještě nebyl starý pán, se potkal před zápasem a řekl mu, že až přijede příště, musí spát v jeho hotelu a tam zažije, co ještě nikdy nezažil. Starý pán víckrát nepřijel a co ještě nezažil asi zažil trenér místního týmu.

Šedivý pán se přijel podívat na mladíka, který již měl jeden start za reprezentaci. Prý největší talent v zemi za posledních dva tisíce let. Něco takového si nikdo nemůže nechat ujít. Šedivý pán málem musel. Trenér domácích hocha nepostavil do základní sestavy. Asi před návštěvou z ciziny nechtěl vypadat jako pitomec.

Jenže to trenér zapomněl, že pitomce udělal z velkého Bata Kan Kana. Před přestávkou dva ramenatí hoši opustili prezidentskou lóži a šli poradit trenérovi, a tak se stalo, že šedivý pán ve druhé půli viděl reprezentanta, jakého svět ještě neviděl. Chlapec si šlapal po špičkách a kopal se za límeček.

Šedivý pán zachoval chladnou tvář hráče pokeru a šéfovi řekl, že už se těší až přijede příště, a to už s sebou vezme i šekovou knížku.