U13: Vstup v obou soutěžích je víc než dobrý

Zveřejněno 07.09.2020 10:32:00 | Denis Egrt
Tak nám to začalo.

Po krásném soustředění v Chabařovicích se nám rozjely obě soutěže. V OP jsme vyhráli obě utkání- jak v Srbicích, tak doma s holkami FK Teplice. V obou zápasech jsme byli jasné lepším týmem. V prvním zápase jsme díky našim neproměněným šancím v první půli vyhráli pouze 4:2. Ve druhém zápase už to bylo o něčem jiném. Zasloužená výhra 10:1 nás trenéry potěšila. O 3 dny později jsme nastoupili do prvního zápasu KP doma proti FK Český Lev Neštěmice a především první poločas, který jsme jak herně, tak výsledkově zvládli velice dobře nám přinesl klid na naše kopačky. Druhou půlku jsme zvládli herně také velice dobře až na pár situaci v obrané fázi a neproměňování našich brankových příležitostí. Přesto jsme vyhráli 8:1 a s trenérem jsme spokojení jak za předvedenou hru tak za výsledky.

V týmu jsme přivítali také během léta několik nových hráčů. Vodička, Karpíšek, Tuček, Brhlík, Kotora, Prošek.

V týmu máme 26 kvalitních hráčů proto jsme přihlásili 2 soutěže. Je to náročnější jak pro trenéry, tak i pro hráče. Kdo, kam a na jaký zápas pojede je jen na hráčích. Věřte, ze hráče budeme vybírat podle našeho nejlepšího svědomí, podle výkonů, chování hráčů přístupu k tréninku a k docházce na trénink. Je to jen na nich.