U13: Jarní část

Zveřejněno 16.04.2024 8:52:00 | Jakub Fišer
Jarní část jsme odstartovali hned těžkým zápasem s Žatcem, který nás v podzimní části obral o body prohrou na penalty.

Na domácím hřišti jsme jim chtěli ukázat, že jsme přes zimu nic nešidili a chtěli jsme prodat co jsme nakoupili. Poločas sice skončil shodným výsledkem 1:1, avšak díky kvalitním zákrokům Svobody a ne příliš dobré hře jsme potřebovali kluky probudit.

Druhý poločas kluci odmakali a odměnou jim byli dva krásné góly, výhra 3:1. Přes výhru v Koštanech nás čekal další důležitý souboj v Kadani. Při výhře by s největší pravděpodobností skončil náš tým na 2. místě. Bohužel i přes všechnu snahu jsme padli 4:2. Poté následovala domácí výhra 4:0 s Kláštercem a 6:0 v pohárovém utkání s Bílinou.

Poslední zápas v základní části nás čekal s neporaženými Ervěnicemi. Přes bojovný výkon jsme odehráli vyrovnaný první poločas, bohužel jsme na kvalitu soupeře neměli a v druhém poločase vyhořeli. Končíme na 4. místě a v nadstavbě o titul nás čekají duely s Neštemicemi, Podlusky, Lovosicemi, Litoměřickem a s SK Březiny. Druhé kolo poháru odehrajeme s FK Baník Most-Souš ve čtvrtek 18.4. na Angeru