U11: Víkend plný fotbalu.

Zveřejněno 11.09.2017 | Háša Petr
V sobotu sehrála starší přípravka OP v Krupce, kde společný tým kluků z ročníku 2007 a 2008 rozstříleli soupeře z Krupky, Novosedlic a Duchcova celkovým skóre 35:8.

Kluci podali velmi dobrý výkon, ale některým hráčům stále chybí tzv. přepínání - po ztrátě míče nám dlouho trvá, než začneme bránit a vyvíjet tlak na soupeře tak, abychom získali míč. Toto musíme zlepšit.

V neděli jsme sehráli satelit KP v Bystřanech proti celkům Litvínova, Mostu a Roudnice. Celkové skóre mluví za vše - 62:24 a velmi dobré výkony proti Litvínovu a zvláště Mostu. Bohužel je tu velké ALE. Kluci měli v hlavách, že Roudnici na soustředění porazili obrovským rozdílem, a i přes náš apel před zápasem a varování na podcenění, začali kluci zápas velmi vlažně. A tak není divu, že jsme poločas prohráli. Druhý poločas už byl v pořádku. Kluci se přesvědčili, že se musí hrát naplno hned od začátku zápasu a že žádný soupeř se sám neporazí. Tak na to borci nikdy nezapomeňte.