U11: První z mnoha

Zveřejněno 06.11.2017 | Petr Háša
O víkendu jsme sehráli první z mnoha přátelských zápasů a to v Mladé Boleslavi. Výborný soupeř, dobré počasí, kvalitní přírodní tráva, co víc si přát.

Já - jako trenér, jsem si přál jediné - kvalitní výkon a aby si moji hráči zápas užili. Hrálo se 2 x 40 minut plus 1 x 20 minut. První dvě čtyřicetiminutovky jsme sehráli velmi dobře, dokonce výborně. První třetinu jsme měli více ze hry a jen škoda neproměněných šancí, výsledkem byla remíza 4:4. Druhá třetina byla vyrovnaná, ale už bylo vidět, že nám ubývají síly. Výsledkem byla prohra 1:3. Přesto byly k vidění hezké akce, kvalitní hra 1:1, odolnost v soubojích. Kluci, klobouk dolů. Poslední třetina byla již bez síly, ale i to je pro nás poznatek, jak se kdo chová v únavě, jeho charakter vůči týmu. Jsme na Vás kluci pyšní. Nutno je ale zmínit, že se hrálo systémem 7+1, soupeř střídal dvě sedmičky, my pouze v jedenácti. A na závěr pochvala pro Matěje Příhodu, na poslední chvíli nám onemocněl brankář. Matěj odchytal celý zápas velmi dobře. Vyzdvihnout bychom chtěli jeho skvělou rozehrávku, čtení hry, přehled ve hře a samotnou hru, kdy se nebál jako poslední udělat si kličku, narazit si se spoluhráčem, vyjet až na polovinu soupeře, když to bylo zapotřebí- prostě paráda.