U11: Vydařený turnaj v Dubí

Zveřejněno 28.01.2019 11:57:00 | redakce
Poslední lednová sobota byla dnem naší účasti na halovém turnaji v Dubí.

Pořadatelem tohoto turnaje byl OFS Teplice. Hrálo se nezvyklým způsobem 4 + 1. Účastníky kromě našeho týmu byly týmy Trnovan, Srbic, Modlan a Oseka.

Los nám v prvním utkání přiřadil kluky z Trnovan. Vyrovnaný soupeř nám nic nedaroval. Všichni kluci měli v úvodu spoustu sil a k vidění tak byla spousta osobních soubojů. Přečkali jsme několik dobrých šancí soupeře a vstřelili jsme první branku. Po přihrávce Dana Greinedera ji vstřelil Kuba Soor. Lukáš Srnec přidal několik minut před koncem druhý gól a zdálo se, že utkání dohrajeme. Naši obránci si však vybrali slabší chvilku a Trnovany srovnaly dvěma rychlými brankami na 2:2. Do konce v tu chvíli chyběly necelé čtyři minuty. Kluci v tu chvíli ukázali velké srdce. Veškeré síly vrhli do útoku a téměř obratem opět strhli vedení na svou stranu. Trnovanští byli jako opaření a Kryštof Brabec dokonal svůj nejrychlejší hattrick. Další utkání jsme odehráli proti Modlanům, Oseku a Srbicím. Drama kluci připravili zejména v utkání s Osekem. V průběhu jsme již prohrávali o dvě branky. Nakonec jsme však opět stav otočili a mohli se radovat z vítězství. V průběhu turnaje kluci odvedli maximum. Odměnou jim byla medaile, kterou pořadatelé pro všechny týmy připravili. Všem klukům patří poděkování za přístup a rodičům za férovou podporu našeho týmu.