Archiv

V březnu 2019 vyšly tyto články:

21.3.U6: I školička se na trénincích činíTereza KodešováBěhem zimních měsíců se každé úterý a čtvrtek zdokonalujeme v tělocvičně. Využíváme tak nářadí všeho druhu a na způsob opiček překonáváme nástrahy a různé překážky.
20.3.Soutěžní utkání začínajíredakceV neděli 24.3. naši žáci odstartují jarní část sezóny prvním soutěžním utkáním Krajského přeboru v Brozanech.
20.3.U9: Poprvé venkuredakceV úterý jsme sehráli u nás na Angeru utkání proti klukům z Modlan a Srbic.
20.3.U8: Čeká nás soustředěníRadek PrchalUž tento pátek odjíždí naši junioři na soustředění do Roudnice nad Labem, kde sehrají zápasy s FK Bohemians Praha 1905, FC Tempo Praha a SK Roudnice nad Labem U9.
18.3.Plavání: herní tréninkredakceV první polovině tréninku jsme se zaměřili na plavecké způsoby kraul a znak.
18.3.Gymnastika: posilujeme zábavněredakceBěhem minulého týdne nás trochu potrápila vysoká marodka.
18.3.Pohybové hry: Velká pochvalaMichal ProcházkaOd prvního tréninku už nás dělí 6 měsíců. Za tu dobu jsme toho mnoho vyzkoušeli.
8.3.Nechme si nalít!www.holubnastrese.czNa vsi nemáme áleje. Jen lípu na návsi. Uklízet se tudíž musí pod lípou. První panáky poručili sešívaní a potom s nimi slavil každý, kdo měl do hlavy díru. Ve Španělsku se neremizuje každý den. Naše výčepní Růžena chtěla nalévat půlku skleničky bílou, půlku rudou, ale nedařilo se. Prý si máme počkat, až nastoupí v zeleném. Tu namíchat dokáže.
5.3.U13: Zimní příprava vrcholíVáclav HavlíkNěco jsme vyhráli, něco ne.