Archiv

V březnu 2022 vyšly tyto články:

30.3.U10: Vítězný turnaj a krajský přeborIng. Michal JustV tomto období nás čekal halový turnaj a potom již následoval začátek krajského přeboru. Na poslední turnaj jsme zajížděli do Jirkova. Čekala nás tam velká hala, kde se dal hrát hezký kombinační fotbal.
25.3.U11: Začíná soutěžVlastimil StožickýV neděli hrajeme první jarní kolo Krajského přeboru.
14.3.U13: Střelnice v LovosicíchRedakceV neděli jsme jeli k předposlednímu přípravnému utkání do Lovosic.
10.3.Stolní tenis: Zábava pro každéhoMgr. Lucie Pilzová
10.3.Gymnastika: Procvičujeme základní gymnastické prvkyTereza Šturmová
8.3.U17: Soutěž klepe na dveřeVáclav HavlíkTrénujeme v dobrém počtu, spousty dobrých zápasů za námi.
8.3.Atletika: Zpátky v tréninku Mgr. Lucie Pilzová Od Vánoc si děti různou formou pohybových aktivit osvojují řadu sportovních disciplín.
7.3.Nemusí sypat, stačí když klouže?www.holubnastrese.czV pátek ráno u nás na vsi a v okolí sněžilo. V březnu to nebývá úplně zvykem a tak nám zkolabovala jak silnice do města, tak dálnice tamtéž a proto nebylo úplně jednoduché se dostat na letiště.
3.3.A to je to jenom fotbal…www.holubnastrese.czProti trpaslíkovi stál obr. Nikdo jim nevěřil. Chytrákům a chytrolínům bylo jasné, že je seřežou jak řezník prejt do jitrnic. Houby s octem. Měli srdce, stál za nimi plný stadion a byli tak šikovní, že měli dát tři góly, ale dali jen jeden a potom ve vápně upadl podvodník, protože to se ve fotbale dělá a muž s píšťalou ukázal na penaltu.