Archiv

V březnu 2023 vyšly tyto články:

30.3.Opakování není matka moudrosti?www.holubnastrese.czVy si myslíte, že fotbalu nerozumí nikdo víc než naše výčepní Růžena a máte pravdu. A nemáte pravdu, pokud si myslíte, že Růžena to má z vlastní hlavy, anebo odkoukané od plotny a odposlouchané z výčepu. Naše výčepní Růžena se zajímá a proto ví.
29.3.U17: Vlak se rozjel, nesedíme v něm, řídíme ho a přikládáme pod kotelVáclav HavlíkS Košťany emoce, napětí se dalo krájet.
9.3.U13: Generálka s DěčínemredakceV sobotu odejhrajeme poslední utkání před zahájením soutěží.
9.3.U15: Druhá polovina sezóny se pomalu blíží.Denis Egrt Jarní část sezóny se nám neúprosně blíží.
8.3.K ničemu, ale vždy připravenwww.holubnastrese.czNaše výčepní Růžena rozumí utopenců a penězům. Utopenci se musí umět a peníze nerostou na stromech. Možná to jsou důvody, proč naše výčepní Růžena nemá ráda většinu z šéfů mládežnické kopané v kotlině.
7.3.U6: Těšíme se venMgr. Tereza KodešováNaši nejmenší fotbalisté začali svůj poslední měsíc v tělocvičně a už netrpělivě čekají na konec března, aby se mohli přesunout na venkovní hřiště.
6.3.Hrát jako Barcelona s kopáči z Chabařovic?www.holubnastrese.czŘíkal odborník na kopanou, že nakouřit to přes plot do kukuřice nemá s fotbalem nic společného. Vždy to prý můžete nahrát spoluhráči, prokličkovat, v nejhorším případě nahrát brankáři, ale jak jen nakopnete míč někam daleko, máte jistotu, že nemáte s čím hrát, protože míčem bude hrát soupeř.