Archiv

V březnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123<<
31.3.Atletika: první trénink venkuredakceO víkendu jsme se proběhli v Bílině a v týdnu bylo krásné počasí, kterého jsme využili pro venkovní trénink.
30.3.Střídání turnusůredakceDnes odpoledne končí soustředění v Roudnici nad Labem starší přípravka a přijíždí mladší přípravka.
29.3.U8: Halovou sezónu jsme završili doma s MostemJiří TylNa poslední termín v teplické Sportovní hale jsme si původně pozvali tým z Roudnice nad Labem. Jelikož soupeř hlásil velkou marodku, domluvili jsme se nakonec s Mosteckým FK. 3 hodinový maraton fotbalu v teplické hale tak mohl začít.
29.3.U11: Z Mostu rovnou na soustředěníVáclav HavlíkPo zajímavém zápase jsme se odjeli soustředit.
29.3.Míčovky zábavněRedakceÚterní odpoledne zábavně.
29.3.Není nad velký přestup.www.holubnastrese.czV týdnu jsme seděli u nás na vsi ve výčepu a koukali do bedny. Běhali tam mladí hoši a proto se s námi koukala i naše výčepní Růžena. Jedni hoši měli na tričku orla, druzí lva. Respektive orlíka a lvíčka, protože to jsou ještě taková fotbalová mláďata.
28.3.U10: Náročný víkendPetr HášaTěsně před soustředěním nás čekal perný víkend.
28.3.A nejhorší je sláva…www.holubnastrese.czO těch dvou psali, že jsou největší hvězdy ve svém ročníku a jednou jim bude patřit fotbalový svět. Rok se sešel s rokem a jeden je líný a druhý je pohodlný. Spolu měli být hlavními tahouny reprezentační devatenáctky. Jeden chodil, druhý klusal. Na evropský šampionát se nepodívají.
24.3.Míčové hry: ZávodyredakceNa posledním tréninku jsme si pořádně zasoutěžili.
23.3.Těšíme se na sluníčkoredakceV minulém článku jsme se rozpovídali o tom co nás čeká a nemine v nadcházejících měsících. Vysvětlili jsme si, co můžeme očekávat od sportovních aktivit.
23.3.Plavání: Hry a zábavaredakceZítra nás čeká další trénink plavání.
23.3.U11: Příprava na soustředěníVáclav HavlíkSpolečně s týmem ročníku 2007 se těšíme na soustředění.
23.3.Fotbal, pane, není drvokocúr.www.holubnastrese.czDivný kraj. Však si to ještě pamatujete. Slečna s vámi chce do sklepa a místo na hromadě uhlí s ní skončíte v obchodě. Její táta vás chce vít do pivnice a místo džbánu na pivo vám do ruky vrazí uhlák, abyste ze sklepa přinesl uhlí, aby bylo čím topit. Ještě, že již je jaro a vysychají meze. Tam je to jasné.
21.3.Netradiční úhel pohleduredakceUznávaný fotbalový expert pan Milan Holub si odskočil od výčepu a zajel si na výlet do Anglie. O tom je poslední článek na jeho blogu, ve kterém přibližuje rozdíl mládežnického fotbalového prostředí mezi Anglií a naší kotlinou. Níže malá ochutnávka zmíněného článku. Celý v sekci "Fotbal trochu netradičně" nebo na www.holubnastrese.cz
21.3.U10: Na Angeru s JabloncemPetr HášaV neděli jsme sehráli přípravné utkání na Angru.
21.3.Atletika: let z trampolínyredakceDnešní trénink byl opět prošpikován hrami všeho druhu. Ale okořenili jsme si ho poletováním na trampolínách.
21.3.Florbal: seřizujeme mířidlaredakceStále seřizujeme mušku pro zlepšení našich přihrávek a tím i celého herního projevu.
21.3.Lze se vyučit řemeslu až odpoledne po škole?www.holubnastrese.czVzhledem k tomu, že lékařů je mnohem víc než profesionálních fotbalistů, je nasnadě se domnívat, že stát se lékařem je mnohem lehčí, než se živit fotbalem. Vždyť lékařů jsou spousty, zatímco profesionálních fotbalistů v kotlině není ani tisíc. Také vám přijde divné, že lékařem může být skoro každý, ale stejně se na to po spoustu let od rána do večera musí učit, zatímco profesionálním fotbalistou může být jen málokdo a přitom se učí kopat do míče až odpoledne, když přijde domů ze školy?
20.3.U7: Hrajeme i v deštiMichal Karrmann Přestože do konce března se ještě budeme připravovat v hale, tak jsme v neděli vyrazili s klukama k prvnímu venkovnímu utkání v tomto roce.
20.3.Na výletě v Anglii.www.holubnastrese.czJsou dny, kdy nám pivo a utopenci lezou krkem a v takové dny potřebujeme změnit lokál. O víkendu jsme jeli do Anglie. Pršelo, a tak jsme šli na fotbal. V místním dorosteneckém derby hráli modří proti červeným a reprezentovali kluby, které za své mládežnické programy dají víc peněz než mnohé ligové týmy v kotlině za ligové mančafty.
Další stránky
123<<