Archiv

V březnu 2020 vyšly tyto články:

27.3.Inspirace na domaredakceTrenéři v Junioru nezaháleli a pro děti si připravili cvičení na doma.
12.3.Prodloužení pozastavení činnostiRedakceVážení rodiče, děti a všichni ostatní naši příznivci a spolupracovníci, v souvislosti s aktuálním vývojem ohledně výskytu nového koronaviru způsobujícího nemoc COVID-19 v ČR a v souvislosti s rozhodnutím vlády o vyhlášení nouzového stavu dne 12.3.2020 rozhodlo vedení SK Junior Teplice z.s. (dále také jen klub) o prodloužení pozastavení činnosti klubu do odvolání. Po dobu pozastavení činnosti nebude probíhat žádná klubová aktivita, tedy tréninky, zápasy, turnaje, soustředění či jakákoliv jiná sportovní či společenská činnost klubu.
11.3.Nestyďte se a učte se!www.holubnastrese.czTrenéři z měst se jezdí učit do větších měst, ale škoda, že trenéři z větších měst se občas nepřijedou podívat k nám pod topoly. Ti pozornější z nich by mohli objevit taktický prvek, kterém náš trenér říká „nakurrto!“.
7.3.Ne z každého dobrého koně vyroste dobrý žokejwww.holubnastrese.czOtevřete noviny a pomalu na každé stránce se můžete dozvědět o tom, jak slavný klub je na dobré cestě, protože předseda svěřil píšťalu a klíč od trenérské kabiny bývalému velkému hráči klubu, který posléze udělal velkou kariéru ve velkém evropském klubu.
6.3.Koronavirus - oznámeníredakceVážení rodiče, děti a všichni ostatní naši příznivci a spolupracovníci, v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru způsobujícím nemoc COVID-19 v ČR a v Ústeckém kraji a v souvislosti s jeho možným dalším šíření rozhodlo vedení SK Junior Teplice z.s. (dále také jen klub) přistoupit k následujícím preventivním opatřením.
4.3.Atletika: VytrvalostAnna KollárováNa posledním tréninku atletiky jsme trénovali vytrvalostní běhy.
2.3.U8: V plné přípravě na jaro!redakceÚnor se rychle překlopil do posledního jarního měsíce a před námi je tak poslední třetina zimní přípravy.
2.3.Pohybové hry: Opičí dráharedakceOpičí dráha nám pomáhá v celkovém rozvoji.
2.3.U10: První místo na turnajiredakceSuverénní vítězství na turnaji v Žalanech.