Archiv

Posledních 30 článků

29.11.U13: Konec podzimní částiRedakceMáme za sebou podzimní a velmi úspěšnou část sezóny.
29.11.Podzimní část se žákům a dorostu vydařilaRedakceMladší žáci v krajském i okresním přeboru přezimují na první příčce tabulky.
15.11.Stolní tenis: Nový školní rokMgr. Lucie Havlíková
10.11.U6: Tréninky v tělocvičněMgr. Tereza KodešováNaši nejmenší fotbalisté se už minulý týden přesunuli do vnitřních prostor a užívají si tréninky v tělocvičně.
9.11.U9: Podzimní část za námiRedakceMáme za sebou podzimní část sezonu, kterou jsme prvně odehráli v krajském přeboru mladších přípravek, kde jsme se postupně na několika satelitních turnajích porovnávali s krajskými družstvy, zároveň jsme se zúčastnili i Planeo cup a ještě sehráli několik přátelských zápasů.
9.11.U13: Pár kol do konce podzimuRedakceV sobotu 12.11. nas čeká poslední kolo Okresního přeboru proti sdruženému týmu Srbic a Modlan. V Krajském přeboru předehráváme ještě 3 jarní kola.
9.11.Pokračujeme spolupráci s MŠRedakceOd září 2021 spolupracujeme s Mateřskou školou Koperníkova. Od roku 2022 také s Mateřskou školou Fráni Šrámka.
3.11.U17: Směle a s pokorou a pílí pokračujeme soutěžíVáclav HavlíkNepřestáváme kvalitně trénovat, což se nám vyplácí.
3.11.Gymnastika: Jedeme dálTereza ŠturmováNové nářadí nám přineslo nové možnosti.
17.10.Atletika: SeznamováníMgr. Lucie HavlíkováJe tu novy školní rok a s nim zase začala i atletika pro nejmenší děti.
11.10.U15: Začátek sezóny výsledkově v pořádku ale herně to není onoDenis EgrtTrénujeme, makáme.
11.10.Záleží na úhlu pohleduwww.holubnastrese.czKoukáme ve výčepu do bedny a přemýšlíme, jaká banda blbců by musela přijet k nám pod topoly, aby jim naši kluci dali takový ranec tak lehce jako Bayern seřezal Plzeň. Někdo řekl, že by to musela být stará garda hasičů z Kerska, ale náš tréňa takový optimista nebyl. Hasiči mají hadice a gule. Možná stará garda hasiček z Kerska. Ty mají jenom hadice.
10.10.U13: Vzadu nulaRedakceV Krajském přeboru jsem za 6 kol jako jediní neobdrželi branku.
8.10.Pohybové hry: První měsícVlasta ProcházkováMáme za sebou měsíc tréninků Pohybových her v tomto školním roce.
6.10.Plavání: První hodina s novým trenérem Davidem VenclemredakceHodina pod trenérem byla skvělá a radostná zároveň.
6.10.U17: Někdy hůře, někdy lépe.Václav HavlíkTrénujeme, makáme, máme cíle.
4.10.U11: Soustředění a nabité záříRedakcePo zahájení další sézony, jsme na konci prázdnin vyjeli na soustředění do Horních Počápel. Pro kluky zde bylo k dispozic několik sportovišť, tak se jim zde moc líbilo a domů odjížděli plní zážitků.
3.10.Hvězda padá vzhůruwww.holubnastrese.czVyhodit trenéra je snadné, ale drahé. Trenéři mají smlouvy a právníky. Jenže, proč byste vyhazovali trenéra a vypláceli mu odstupné, když svého trenéra můžete poslat do ligového mančaftu, kterému se nedaří a hledá nového trenéra. Za takovou vaši velkorysost dokonce můžete být odměněni a to nejen kafem a tatrankou. Jenže něco takového se přece nemůže stát.
22.9.Plavání: První tréninkRedakcePrvní trénink proběhne v pondělí 26.9. od 15:30 do 17:00 na ZŠ Edisonova.
19.9.U13: Vstup do sezónyRedakceV Kraji i Okrese za sebou máme 3 kola.
14.9.U6: Pilně trénujemeTereza KodešováPo prázdninách jsou také tréninky našich nejmenších v plném proudu. Po létě jsme se všichni na fotbal i na své kamarády moc těšili.
13.9.U9: Sezona se již rozjelaMichal KarrmannJeště než jsme po letních prázdninách naplno roztočili kolotoč tréninků a utkání jsme si zajeli koncem srpna na soustředění do Horních Počáplů.
8.9.Představení hráče: Ondřej Dudekredakce
2.9.U17: Jdeme do poslední sezóny v dorostuVáclav HavlíkPo rozpuruplné přípravě se vše dalo do pořádku a my jsme připravení.
30.8.U13: Soustředění RedakcePoslední týden v srpnu jsme absolvovali soustředění v Horních Počáplech.
30.8.Atletika: První tréninkRedakcePrvní trénink po prázdninách proběhne ve středu 14.9. od 15:15 do 16:45 na ZŠ Maršovská.
30.8.Atletika: První tréninkRedakcePrvní trénink po prázdninách proběhne v pondělí 12.9. od 15:30 do 16:30 na ZŠ Edisonova.
30.8.Pohybové hry: První tréninkredakcePrvní trénink po prázdninách proběhne v pondělí 12.9. od 15:30 do 16:30 na ZŠ Edisonova.
18.8.Stoper pro ChL bez ChL?www.holubnastrese.czPřed časem k nám pod topoly přišel chlápek s tím, že pro nás má stopera a nechce za něj víc než láhev utopenců a krabičku cigaret. Poslali jsme ho k šípku. Ne snad, že bychom stopera nepotřebovali, ale k čemu by nám byl stoper, kterého za láhev utopenců a krabičku cigaret nechtěly kluby v lize?
16.8.U13: Začali jsme z ostraRedakceDen po prvním tréninku jsme sehráli první přátelské utkání.