Archiv

Posledních 30 článků

6.10.Plavání: První hodina s novým trenérem Davidem VenclemredakceHodina pod trenérem byla skvělá a radostná zároveň.
6.10.U17: Někdy hůře, někdy lépe.Václav HavlíkTrénujeme, makáme, máme cíle.
4.10.U11: Soustředění a nabité záříRedakcePo zahájení další sézony, jsme na konci prázdnin vyjeli na soustředění do Horních Počápel. Pro kluky zde bylo k dispozic několik sportovišť, tak se jim zde moc líbilo a domů odjížděli plní zážitků.
22.9.Plavání: První tréninkRedakcePrvní trénink proběhne v pondělí 26.9. od 15:30 do 17:00 na ZŠ Edisonova.
19.9.U13: Vstup do sezónyRedakceV Kraji i Okrese za sebou máme 3 kola.
14.9.U6: Pilně trénujemeTereza KodešováPo prázdninách jsou také tréninky našich nejmenších v plném proudu. Po létě jsme se všichni na fotbal i na své kamarády moc těšili.
13.9.U9: Sezona se již rozjelaMichal KarrmannJeště než jsme po letních prázdninách naplno roztočili kolotoč tréninků a utkání jsme si zajeli koncem srpna na soustředění do Horních Počáplů.
8.9.Představení hráče: Ondřej Dudekredakce
2.9.U17: Jdeme do poslední sezóny v dorostuVáclav HavlíkPo rozpuruplné přípravě se vše dalo do pořádku a my jsme připravení.
30.8.U13: Soustředění RedakcePoslední týden v srpnu jsme absolvovali soustředění v Horních Počáplech.
30.8.Atletika: První tréninkRedakcePrvní trénink po prázdninách proběhne ve středu 14.9. od 15:15 do 16:45 na ZŠ Maršovská.
30.8.Atletika: První tréninkRedakcePrvní trénink po prázdninách proběhne v pondělí 12.9. od 15:30 do 16:30 na ZŠ Edisonova.
30.8.Pohybové hry: První tréninkredakcePrvní trénink po prázdninách proběhne v pondělí 12.9. od 15:30 do 16:30 na ZŠ Edisonova.
18.8.Stoper pro ChL bez ChL?www.holubnastrese.czPřed časem k nám pod topoly přišel chlápek s tím, že pro nás má stopera a nechce za něj víc než láhev utopenců a krabičku cigaret. Poslali jsme ho k šípku. Ne snad, že bychom stopera nepotřebovali, ale k čemu by nám byl stoper, kterého za láhev utopenců a krabičku cigaret nechtěly kluby v lize?
16.8.U13: Začali jsme z ostraRedakceDen po prvním tréninku jsme sehráli první přátelské utkání.
16.8.Premiere league není cukrárna u nás na vsiwww.holubnastrese.czŘíkala naše výčepní Růžena, že vzít do jednoho z nejslavnějších klubů té nejlepší ligy na světě chlápka, který netrénoval velký tým v pěti nejlepších ligách v Evropě, je podobné jako kdyby místo sebe do výčepu najmula ženskou z cukrárny, co je nejlepší ve městě, protože ve městě jiná cukrárna není.
12.8.Představení hráče dorostu: Chára JanredakceHonzo! Honzo! Pojďte k nám.
2.8.Příprava na novou sezónuRedakceV pondělí 1.8. s přípravou na novou sezónu začal dorost a starší žáci.
27.6.U17: Konec prvního roku v dorostuVáclav HavlíkZmákli jsme ho. Ale dřina.
27.6.Velice dobrý rok žáků a dorostu redakceVšechny kategorie hráli proti starším, všechny kategorie výborně.
27.6.U13: Rozloučení se sezónouRedakceSe sezónou jsme se rozloučili turnajem v Ostrově nad Ohří.
22.6.U9: Neporaženi v OstrověMichal KarrmannNa závěr sezony jsme se vypravili na turnaj do Ostrova na Ohří.
14.6.U11: Nové výzvyIng. Michal JustPo soustředění, které jsme strávili jako tradičně v krásném areálu v Roudnici, nás čekaly nové výzvy. Nově jsme začali hrát Miniligu, kde nás čekalo mnoho těžkých soupeřů.
14.6.Pohybové hry: Krásné prázdninyVlasta ProcházkováMáme za sebou další povedený rok.
8.6.U9: Neustále se zlepšujemePatrik HennebichlerDo konce sezóny sice ještě zbývá několik tréninků a zápasů, my bychom ovšem už teď chtěli podat informace o tom, jak se klukům do této doby dařilo.
7.6.U13: Poslední kolo Krajského přeboruRedakceV neděli jsme odehráli poslední kolo Krajského přeboru v Bílině.
7.6.U15: Zhodnocení sezónyDenis EgrtNa prvním místě je poděkování.
3.6.Stolní tenis: Závěrečné hodiny před námiMgr. Lucie PilzováJdeme do finále!
2.6.Gymnastika: Netradiční hodiny gymnastikyTereza ŠturmováZase trochu jinak.
2.6.Věřím, že nevěřítewww.holubnastrese.czI u nás ve výčepu jsou věci, kterým nevěříme. Přišel jeden a vyprávěl, jak u nich v Bosně policajt měl přes dva metry a skoro dva metráky a jednou ve službě seřezal najednou čtrnáct chlapů a když se to doslechl jeden slovinský basketbalový agent, bylo mu jasné, že takový chlap musí mít děti, co ve sportu dokáží velké věci.